No.1 Özel Taizhong Avenue, Gaoqiao Endüstri Parkı, Wujiashan Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Wuhan, Hubei, Çin
Ana sayfa Hakkımızda

HCB Battery Co., Ltd Kalite kontrol

HCB Pil, ürün kalitesi ve hizmetlerine odaklanan iyi bir şirkettir.

—— Miguel A. Novas

İyi aküleri HCB Pil ile aynı iyi servislerle buluyorum.

—— Kent Heames

En coopération avec la société de HCB tarafından yazılmış beureux, cela est une entreprise très professionnelle.

—— Jean-Marc Dupont

Ben sohbet şimdi
qc profili
Hammadde testi, hammadde kalitesi bir şirketin ürünlerinin kalitesinin temelidir. Hammaddelerin kalite kontrolüne yönelik firmamız, her şeyden önce, hammadde parçalarının kullanımına göre, anahtar derece, ürün kalitesi durum hiyerarşisine etkisi; İkincisi, farklı derecelerde hammaddeler için, spesifikasyon sisteminin örnekleme testini formüle ettik, her defasında malların gerçek üretim testini yapmak, her bir linkin üretimindeki malzemenin kötü bir fenomen olmadığını garantilemek ; Aynı zamanda, tedarikçi yönetim sistemini mükemmelleştirir ve farklı hammadde tedarikçileri kontrollerine göre, arz durumunun istikrarını sağlamak için seçilebilir ve tedarikçi değerlendirmesinin günlük çalışmasındaki skoru belirleyebiliriz. tedarikçiler için dinamik yönetim.

Süreç kontrolü, üretim sürecini kontrol etmek, ürün kalitesini, değerini ve büyümenin uygulama sürecini iyileştirmek, böylece işletme kontrolünün önemli bir parçası olarak süreç kontrolünü sağlamaktır. Süreç yönetim seviyesinde farklı süreçlere göre farklı süreçlere göre firmamız süreç kontrol, üretim süreci, kilit süreçleri tanımlamak için anahtar süreç ve genel süreç açısından her zaman büyük önem vermiştir; Ürünün özelliğinden dolayı, üretim sürecinin altı tam denetim bağlantısına kadar. Tüm süreçler için, denetim ve kendi kendini denetleme, karşılıklı denetim, en temel izleme araçlarının üç çeşidi; Üç inceleme sürecinde, kalite problemleri bulunursa, düzeltme, kayıt, takip ve derhal kötü bir ürün çıkarsa, olumsuz faktörleri ortadan kaldırır. Her hattın bir birim ilk muayene, üretim süreci kontrol çalışmasına başlayacak ve tüm denetlemelerin sonuçlarını kolaylaştıracak, geriye doğru geriye dönük olarak analiz edecektir.

Ürün testi, bitmiş ürün kontrolü, bağlantıya teslim edilmeden önce son kalite kontrolde bulunan üründür, ürünün tüm özellikleri kullanıcı tarafından görüntülenecektir. Bitmiş ürünün tamamlanması üzerine, şirketimiz örnekleme tespiti gibi bitmiş ürün görünümüne, performansına ve performansına uygun olarak, ya da olmayan kalite tespiti için ulusal standart gerekliliklerine uygun olarak GB2828 örnekleme planına göre, niteliksiz parti için Uygun olmayan tüm çalışmaları ortadan kaldırmak için tam denetim çalışması. Paketlenmiş ürün düşme testi, ürünün nakliye işleminde görünmeyeceğini, performans değişikliklerinin ele alındığını onaylayın.

İş sağlığı ve güvenliği politikası

İnsan odaklı: İnsanların güvensiz faktörlerini temel olarak kontrol etmek, nesnenin güvensiz durumunu kontrol etmek.

Önleme: kontrol hedeflerine ulaşmak için ana yol olarak ön ödemeli.

Teknoloji yeniliği: güvenlik yönetimi seviyesini geliştirmek için güvenlik teknik yeniliği.

Liyakati yönetin: şantiyede üretim güvenliği yönetimi.

Sertifikalar
  • Standart:CE

    Sayı:E203107306

    Yayımlanma tarihi:2010-09-20

İletişim bilgileri
HCB Battery Co., Ltd

Tel: 86-27-8324-8452

Faks: 86-27-8324-8455

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)